Nemokami skelbimai, perku parduodu

Skelbimas

Skelbimų paieška

Ciguno užsiėmimai

Skelbimo nr. 332478, įdėtas: 2011-06-06 · Perskaitė: 335

Skelbimas nebegalioja.

Tai fizinė ir dvasinė savireguliacijos sistema, kilusi senovės Kinijoje. Jos ištakos siekia Geltonojo imperatoriaus laikų Kiniją, , tūkst. metų pr. Kr. Šiais laikais ši praktika padeda atitolinti senatvę, nuraminti emocijas ir pagerinti sveikatą. Cigunas -tai perėjimas į kitą, platesnį pasaulio matymo ir suvokimo lygmenį. Nereikia bijoti prarasti senų mąstymo idėjų, nes vos įžengus į naują būseną, įgyjama naujos patirties. Pamažu atsikratoma įvairių trukdžių, pradedama tobulėti dvasia ir kūnu. Taip pat Cigunas harmonizuoja santykius su pačiu savimi ir aplinka. Mokėjimas valdyti energiją nuramina žmogaus vidų.

Ci – tai ta pati energija, kurios dėka mes vaikštome, dirbame, stebime, t. y. darome visa, kas būtina pilnaverčiam gyvenimui. Ta pati energija perdirba mūsų suvalgytą maistą į kitas mums reikalingas medžiagas, judina raumenis, kovoja su mikroorganizmais, virusais, perduoda impulsus iš smegenų į organus, audinius bei atlieka daugybę kitų veiksmų tiek mūsų kūnuose, tiek mus supančioje aplinkoje. Paprastai ci gaunama iš oro ir su maistu, tačiau praktikuojant ciguną išmokstama ją surinkti iš aplinkos, patiems ją susikurti bei gausinti, valdyti savo pačių viduje, naudoti savęs gydymui.


Užsiėmimai yra kelių pakopų. Pirmoji yra pati svarbiausia. Ji subalansuoja sveikatą, nes jei fiziškai jaučiatės blogai, turite ir psichologinių bei dvasinių rūpesčių. Antra pakopa - tai emocinis stabilumas. Kai emocijos stabilios, galima realizuoti save, jausti pilnatvę. Trečia pakopa atveria išminties vartus, aiškų regėjimą. Ketvirta - transcendentinė, kai peržengiamos žmogiškosios ribos, o penktoji vadinama žinių transplantavimu. Ciguno esmė - tai energetinių centrų stiprinimas, meilės ir pasitikėjimo ugdymas. Kinai visą materiją vadina ci. Ji persmelkia viską - energiją ir informaciją. Ci skirstoma į vidinę ir išorinę, kosmoso ir žmogaus. Gun - veiksmas, darbas, kurį atliekant galima išmokti įvaldyti ci energiją. Tad Cigunas yra pusiausvyros menas kūne, dvasioje ir aplinkoje.

Kodėl verta vaikščioti į trenituotes pas mus?

Mūsų cigūno treniruotės duoda:
. Sveikatą;
. Vidinę pusiausvyrą;
. Vidines savybes, kurios padės Jūsų profesinėje veikloje;
. Mokymo programa yra ciklas su tęstinumu;
. Treniruotes veda instruktorius baigęs Lietuvos kūno kultūros akademiją.


Rekomenduojam su savimi turėti sportinę apranga, patogią avalinę.
Kaina užsiėmimas Lt,
Trukmė val.

Renkamos naujos grupės į visus ciguno užsiėmimus
Tvarkaraštis
Veda Andrius Staniulis
Prema / Birutė Gudzinskienė
Kiti šio autoriaus skelbimai

Kiti skelbimai pagal žodžius: užsiėmimai fizinių sistemos

Kiti skelbimai iš kategorijos "Kelionės, turizmas"
lietuviskiLietuviški suvenyrai
vaiduokliaiVAIDUOKLIAI siūlo pramogas
poilsisPoilsis dviems

Daugiau skelbimų...

Kontaktai


Skelbimo galiojimas pasibaigęs.

  • Komentuoti
  • Blogas skelbimas?
  • Spausdinti

  • Skelbimas įdėtas: 2011-06-06
  • Galioja: iki 2012-03-02
  • Autoriaus reitingas [?]: 15


 © Skelbiam.info - Nemokami skelbimai