Nemokami skelbimai, perku parduodu
Skelbimų sritys


Naujas skelbimas


APIE SVETAINĘ - DAŽNI KLAUSIMAI

Radau netinkamo turinio skelbimą. Kaip jį pašalinti?


Netinkamo turinio skelbimai - įprasta problema atvirose skelbimų lentose, kur bet kas gali skelbti bet ką. Jei radote aiškiai netinkamą skelbimą, parašykite mums adresu kontaktai [eta] skelbiam.info arba kontaktų puslapyje, nurodydami skelbimo numerį ir mes nedelsdami ištrinsime tą skelbimą.

Netinkamais laikomi:
  • apgaulingo, įžeidžiančio, necenzūrinio, beprasmio, teisės aktus, etikos normas ar svetainės taisykles pažeidžiančio turinio skelbimai
  • skelbimai, kuriuose yra nurodyti neteisingi kontaktiniai duomenys (telefonas, el. pašto adresas, Skype abonento vardas ir kt.)
  • skelbimai, pasirašyti svetimu vardu, t.y., parašyti už kitą žmogų ar įmonę (pvz., apie paslaugas, kurios iš tikrųjų nėra teikiamos)
  • skelbimai, kurie pernelyg dažnai pasikartoja (daugiau nei kelis kartus per dieną), yra įdėti netinkamose kategorijose, turi nepriimtino pobūdžio nuotraukų (pvz., pornografinių)

Yra buvę atvejų, kai žmonės kreipdavosi į teisėsaugos institucijas dėl svetainėje paskelbtų įžeidžiančių melagingų skelbimų (dažniausiai apie neva teikiamas intymias paslaugas ar ieškomas pažintis) ir mes tokiais atvejais visada suteikiame visą informaciją apie tokių skelbimų autorius. "Pokštininkams", mėgstantiems publikuoti tokius skelbimus, labai rekomenduojame šitaip nejuokauti, kad neprisidarytumėte sau rūpesčių.
Kiti klausimai:


Skelbimų paieška


© Skelbiam.info - Nemokami skelbimai, 2010