Nemokami skelbimai, perku parduodu
Skelbimų sritys


Naujas skelbimas


APIE SVETAINĘ - DAŽNI KLAUSIMAI

Kas yra skelbimo iškėlimas?


Skelbimo iškėlimas - tai registruotiems vartotojams skirta funkcija, leidžianti iškelti savo skelbimus į sąrašo viršų atitinkamoje kategorijoje ir tarp naujausių skelbimų (t.y., prilygsta naujo skelbimo įdėjimui).

Tai gali padidinti jūsų skelbimų populiarumą. Per vieną dieną galima iškelti iki 3 skelbimų (įskaitant įdėtus naujai). Vietoje skelbimo dubliavimo (vien tam, kad jis pakiltų į viršų) rekomenduojame pasinaudoti nemokamu iškėlimu.

Skelbimų iškėlimas gali būti atliekamas rankiniu arba automatiniu būdu. Pirmuoju atveju pažymėti skelbimai iškeliami iš karto, antruoju - skelbimai nustatytą valandą bus periodiškai iškeliami keletą dienų (iki 5) iš eilės.

Skelbimų iškėlimo privalumai:
  • nereikia rašyti tokio paties skelbimo
  • mažiau visiškai vienodų skelbimų
  • iškelti skelbimai dažnai būna rodomi paryškinti, nes būna populiariausi tame sąraše, palyginus su naujai įdėtais skelbimais.
  • tokie skelbimai gali būti geriau surandami per Google (didelė dalis skelbimus skaitančių žmonių ateina būtent per Google, o ne tiesiogiai naršo svetainėje): Google suteikia tam tikrų pranašumų seniems puslapiams, todėl šiuo atžvilgiu kur kas naudingiau retkarčiais iškelti arba redaguoti savo seną skelbimą nei nuolat vis iš naujo skelbti pasikartojančius ir visiškai vienodus skelbimus.

Kiti klausimai:


Skelbimų paieška


© Skelbiam.info - Nemokami skelbimai, 2010