Nemokami skelbimai, perku parduodu
Skelbimų sritys


Naujas skelbimas


APIE SVETAINĘ - DAŽNI KLAUSIMAI

Kaip atskirti, ar skelbimą įdėjo registruotas vartotojas, ar neregistruotas?


Jei nesate tikri, ar skelbimą įdėjote kaip registruotas vartotojas, ar kaip svečias, štai keli paprasti būdai, kaip tą sužinoti.

1. Jei kažkada registravotės šioje svetainėje, paprasčiausia būtų prisijungti prie savo paskyros ir peržiūrėti įdėtų skelbimų sąrašą. Jei pamiršote slaptažodį, pasinaudokite tradicine slaptažodžio priminimo funkcija. Jei neprisimenate el. pašto adreso, kurį nurodėte registracijos metu, arba nebegalite juo naudotis, tačiau norėtumėte atkurti prieigą prie savo paskyros, parašykite mums ir mes galbūt suteiksime jums galimybę vėl naudotis jūsų sena paskyra (priklausys nuo jūsų IP adreso ar kitų identifikavimo galimybių). Bet kuriuo atveju visada galite registruotis iš naujo - paskyrų skaičius vienam vartotojui šioje svetainėje nėra ribojamas, vis tiek viskas nemokamai.

2. Skelbimo puslapyje, jei skelbimą įdėjo registruotas vartotojas, autoriaus vardas rodomas kaip nuoroda, nukreipianti į puslapį su visais to vartotojo skelbimais (pavyzdys). Tokia pat nuoroda yra ir skelbimo puslapio apačioje ("Kiti šio autoriaus skelbimai"). Jei tokios nuorodos nėra, vadinasi, skelbimą įdėjo neregistruotas vartotojas.
Kiti klausimai:


Skelbimų paieška


© Skelbiam.info - Nemokami skelbimai, 2010