Nemokami skelbimai, perku parduodu
Skelbimų sritys


Naujas skelbimas


APIE SVETAINĘ - DAŽNI KLAUSIMAI

Kas yra autoriaus reitingas ir kaip jis apskaičiuojamas?


Autoriaus reitingas yra šio skelbimų portalo registruoto vartotojo lojalumo taškai. Jis skaičiuojamas nuo registracijos dienos už tam tikrus veiksmus:
- Skelbimo įdėjimas: 1 taškas (kartą per dieną)
- Prisijungimas prie sistemos: 1 taškas (kartą per dieną)
- Kiekvieno skelbimo populiarumas: 10 lankytojų = 1 taškas

Neregistruotų vartotojų reitingas neskaičiuojamas ir nerodomas.

Vidutinis trumpalaikių autorių reitingas yra 10-50. Aukštesnį nei 100 taškų reitingą turintiems autoriams suteikiama tam tikrų privalumų:

  • Skelbimų sąrašuose jų skelbimai pažymimi žvaigždute (padeda labiau atkreipti dėmesį į skelbimą)

  • Reitingas yra antrasis skelbimų rūšiavimo rodiklis, jei sutampa pagrindinis rodiklis (pvz., jei skelbimai rūšiuojami pagal populiarumą ir jie yra vienodai populiarūs, aukščiau rodomi skelbimai, kuriuos parašė aukštesnį reitingą turintys autoriai)

  • Aukštesnis autoriaus reitingas parodo didesnį skelbimo patikimumą, ypač jei gali kilti abejonių dėl skelbimo turinio

  • Reitingo taškai kartą per savaitę yra konvertuojami į sąskaitos papildymą santykiu 200 taškų = 1 EUR (gali būti keičiamas). Šiuos pinigus galima panaudoti mokamoms paslaugoms (skelbimo paryškinimui arba laikymui viršuje virš kitų skelbimų). Konvertavimas atliekamas kartą per savaitę (pirmadienį ryte), jei reitingo prieaugis per pastarąją savaitę buvo ne mažesnis kaip 100 (jei mažesnis, reitingas kaupiasi toliau ir bus konvertuotas kitą kartą). Po konvertavimo reitingas nesumažinamas ir auga toliau - konvertuojant atsižvelgiama tik į reitingo prieaugį.


Už įdėtus skelbimus reitingas pridedamas kiekvienos dienos pabaigoje (įdėjus tą pačią dieną kelis skelbimus, reitingas didinamas tik už vieną), už skelbimų peržiūrų skaičių - kartą per savaitę (sekmadienį).  Skaičiuojami tik unikalūs lankytojai (pagal registruotiems vartotojams prieinamą statistiką apie savo skelbimus). Ištrynus skelbimą arba pasibaigus jo galiojimui, reitingas sumažėja 1 tašku už skelbimą.
Kiti klausimai:


Skelbimų paieška


© Skelbiam.info - Nemokami skelbimai, 2010