Nemokami skelbimai, perku parduodu
Skelbimų sritys


Naujas skelbimas


APIE SVETAINĘ - DAŽNI KLAUSIMAI

Skelbimo paryškinimas


Skelbimo paryškinimas yra papildoma (mokama) paslauga, skirta padidinti skelbimo populiarumą. Paryškinti skelbimai yra žymiai labiau pastebimi nei paprasti.

Paslaugos aprašymas:

  • Skelbimas pasirinktoje kategorijoje rodomas paryškintas šviesiai pilkame fone (žr. žemiau)
  • Jei skelbimas priskirtas ir subkategorijai, jis rodomas paryškintas abiejose kategorijose
  • Kas 3 valandas skelbimas automatiškai iškeliamas į sąrašo viršų (prilygsta skelbimo atnaujinimui/iškėlimui). Taigi, nors atsiradus naujiems skelbimams, paryškintas skelbimas slenka žemyn (priešingai nei naudojant paslaugą "Skelbimo laikymas viršuje"), jis yra reguliariai iškeliamas į sąrašo viršų, kad nuolat būtų pastebimas.
  • Paslaugą galima bet kada nutraukti ir susigrąžinti proporcingą sumą už neišnaudotą laiką.


Skelbimo paryškinimas

Paslaugos terminą galima pasirinkti nuo 1 iki 14 dienų. Paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto dienų skaičiaus:
Dienų skaičiusKaina
11 Lt
22 Lt
33 Lt
54 Lt
75 Lt
148 Lt


Diena = 24 valandos nuo užsakymo momento.

Nutraukiant paslaugą, į sąskaitą grąžinama suma, proporcinga nepanaudotam laikui (valandos tikslumu). Pvz., užsakius paslaugą 2 dienoms (kaina 2 lt) ir ją nutraukus po 5 valandų, bus grąžinta 1,79 lt (2,00 Lt - 5 h * 2,00 Lt / 48 h).
Pastaba: Nutraukiant paslaugą per pirmąją valandą, nuskaičiuojamas 4 ct aktyvavimo mokestis. Kitu atveju jis netaikomas.

Kaip užsakyti
Šiuo metu paslauga siūloma tik registruotiems vartotojams. Jei nesate užsiregistravęs, rekomenduojame užsiregistruoti, kad galėtumėte tvarkyti savo skelbimus, ypač jei jų turite ne vieną.

Prisijungę prie savo paskyros, pažymėkite norimą skelbimą (ar skelbimus), pasirinkite variantą „Paryškinti“, išskleidžiamame sąraše nustatykite pageidaujamą dienų skaičių ir paspauskite mygtuką „Atlikti“.

Skelbimų paryškinimas

Paslaugą galima užsisakyti tik jeigu Jūsų sąskaitoje yra pakankamai lėšų. Norėdami papildyti sąskaitą, paspauskite nuorodą „Papildyti“ skiltyje „Sąskaitos informacija“.

Skelbimai sąskaitos papildymas

Jei Jums aktualu, kad Jūsų skelbimą pastebėtų kuo daugiau žmonių, taip pat rekomenduojame dar vieną papildomą paslaugą - skelbimo laikymas sąrašo viršuje (virš kitų skelbimų) arba nemokamą skelbimo iškėlimą.
Kiti klausimai:


Skelbimų paieška


© Skelbiam.info - Nemokami skelbimai, 2010