Nemokami skelbimai, perku parduodu
Skelbimų sritys


Naujas skelbimas


APIE SVETAINĘ - DAŽNI KLAUSIMAI

Privatumo nuostatos


Tiems, kam tai aktualu.

Žemiau aprašytos lankytojų privatumo apsaugos nuostatos, taikomos svetainėje Skelbiam.info.

Mūsų svetainė nekaupia jokios informacijos apie lankytojų asmeninius duomenis. Svetainėje yra nemokama ir nebūtina registracijos sistema. Registruodamiesi vartotojai gali pasirinkti, kokius duomenis nurodyti ir jų tikslumas nėra tikrinamas. Registracijos duomenis (el. pašto adresą, telefoną, įmonės pavadinimą ir kt.) galima bet kada pakeisti arba pašalinti.

Kaip daugumoje svetainių, mūsų serveriai automatiškai įrašo tam tikrą informaciją apie kiekvieną lankytoją. Dažniausiai tai apima lankytojo IP adresą, apsilankymo datą ir laiką, naudotus paieškos raktažodžius ir kt. Šie duomenys naudojami tik analizuojant apibendrintus lankomumo rodiklius.

Informacija apie skelbimų autorius (IP adresas ir skelbimo įdėjimo laikas) yra saugoma dar 3 mėnesius po to, kai skelbimas ištrinamas arba baigiasi jo galiojimas. Ši informacija būna reikalinga melagingų/neteisėtų skelbimų atvejais, kurių kartais pasitaiko.

Šioje svetainėje, kaip ir daugelyje kitų, naudojami arba gali būti naudojami slapukai (cookies). Slapukas - tai mažas failas, kuriame yra simbolių eilutė, siunčiama į jūsų kompiuterį, kai lankotės svetainėje. Apsilankius svetainėje kitą kartą, slapukas suteikia svetainei galimybę atpažinti jūsų naršyklę, vartotojo nuostatas ar kitą bendro pobūdžio informaciją.

Svetainėje nėra naudojama jokių  priemonių, galinčių turėti įtakos lankytojo privatumui, pakenkti kompiuteriui ar apsunkinti svetainės naršymą, įskaitant bet kokios rūšies virusus, šnipinėjimo programas, iššokančius langus, priverstinius peradresavimus ir kt.

Svetainėje yra arba gali būti naudojamos trečiųjų šalių paslaugos ar priemonės (pvz., lankomumo stebėjimo įrankiai, reklamos ir kt.), už kurių veikimą ir jų taikomas privatumo apsaugos nuostatas mūsų svetainė neatsako.

Skelbimuose yra pateikiama nuorodų į kitas svetaines, su kuriomis mūsų svetainė nėra susijusi ir už jų turinį bei privatumo apsaugos nuostatas neatsako.

Šias privatumo apsaugos nuostatas parengė svetainės Skelbiam.info administracija. Jos galioja nuo svetainės įkūrimo dienos (2007-01-30).
Kiti klausimai:


Skelbimų paieška


© Skelbiam.info - Nemokami skelbimai, 2010