Nemokami skelbimai, perku parduodu
Skelbimų sritys


Naujas skelbimas


APIE SVETAINĘ - DAŽNI KLAUSIMAI

Informacija dėl melagingų skelbimų


Melagingi skelbimai – dažna problema nemokamuose skelbimų portaluose, kur bet kas gali parašyti bet ką. Nors pas mus yra taikomos tam tikros automatinės priemonės (blokuojami kai kurie žodžiai, piktybiškų autorių IP adresai ir kt.), praktiškai nėra galimybių iš anksto užkirsti kelią netinkamų skelbimų publikavimui.

Vienintelė reali išeitis – nedelsiant ištrinti tokius skelbimus ir, jei pageidaujama, suteikti informaciją apie tokių skelbimų autorius.

Dažniausiai pasitaikantys melagingi skelbimai: skelbimo parašymas svetimu vardu arba svetimų kontaktų nurodymas; ir įvairios apgavystės.

Šioje svetainėje (kaip ir daugelyje kitų) yra įrašomas skelbimo autoriaus IP adresas ir tikslus skelbimo įdėjimo laikas. Ši informacija kaupiama ir apie ištrintus skelbimus (3-4 mėnesius nuo ištrynimo).

Jei norite pranešti apie melagingą skelbimą ir/arba gauti jį įdėjusio autoriaus IP adresą, kreipkitės į svetainės administratorių šiais būdais:

  • Prie kiekvieno skelbimo yra nuoroda "Blogas skelbimas", kurią paspaudus galima pranešti apie tą skelbimą ir nurodyti, kodėl jį reikia pašalinti

  • Kontaktų puslapyje

  • Telefonu: +370 689 05565


Melagingi skelbimai yra tokių portalų kasdienybė. Jei tik reikia, prašom kreiptis.
Kiti klausimai:


Skelbimų paieška


© Skelbiam.info - Nemokami skelbimai, 2010