Nemokami skelbimai, perku parduodu
Skelbimų sritys


Naujas skelbimas


APIE SVETAINĘ - DAŽNI KLAUSIMAI

Ar galima prie skelbimo pridėti nuotraukas?


Prie kiekvieno skelbimo galima pridėti vieną nuotrauką ar paveiksliuką. Nuotraukos failo dydis turi neviršyti 300 kilobaitų, o formatas turi būti JPG, PNG arba GIF. Nuotrauka ne tik iliustruoja patį skelbimą, bet dar jos miniatiūra pateikiama prie skelbimo visuose skelbimų sąrašuose (tarp naujausių, populiariausių skelbimų, atitinkamoje skelbimų kategorijoje, nuotraukų galerijoje ir kt.) ir tai žymiai labiau atkreipia dėmesį į tą skelbimą. Be to, skelbimai su nuotraukomis patenka į Google vaizdų paiešką, rodomi po kitais skelbimais, tad yra žymiai pranašesni už skelbimus, neturinčius nuotraukos.

Skelbimo sėkmė didele dalimi priklauso nuo tinkamai suformuluoto pavadinimo ir dėmesį patraukiančios nuotraukos – o kuo daugiau lankytojų perskaitys jūsų skelbimą, tuo didesnė tikimybė, kad skelbimas duos naudos.

Jei norėtumėte įdėti nuotrauką, kurios dydis viršija 300 KB, pirmiau sumažinkite ją naudodami bet kokią nuotraukų tvarkymo programą, pvz., Pixresizer.

Rekomenduojame prie bet kokio skelbimo pridėti kokią nors susijusią nuotrauką. Net jei Jums atrodo, kad Jūsų skelbimui iliustracija nereikalinga, pridėkite ją tam, kad skelbimas labiau kristų į akis, o tai svarbu, kai skelbimų yra tiek daug.

Nepriklausomai nuo skelbimo galiojimo trukmės (kuri gali būti ir neribota), nuotraukos laikomos du mėnesius, siekiant apsaugoti serverį nuo užsipildymo. Registruoti skelbimų autoriai gali bet kada pakeisti savo skelbimo nuotrauką arba įkelti naują, jei sena buvo ištrinta.
Kiti klausimai:


Skelbimų paieška


© Skelbiam.info - Nemokami skelbimai, 2010