Nemokami skelbimai, perku parduodu
Skelbimų sritys


Naujas skelbimas


REKLAMA ŠIOJE SVETAINĖJE

Svetainė Skelbiam.INFO yra gana gausiai ir pastoviai lankoma. Jei Jums tai aktualu, galite pasinaudoti čia siūlomomis reklamos galimybėmis.

Reklama šioje svetainėje gali būti mokama arba nemokama.

Nors svetainė jau savaime yra skirta nemokamai reklamuotis, vis dėlto dėl didelio skelbimų skaičiaus nemažai skelbimų tiesiog "paskęsta". Registruoti skelbimų autoriai gali naudotis nemokamu skelbimų iškėlimu ir dviem mokamomis paslaugomis, skirtomis padidinti skelbimų efektyvumą: skelbimų paryškinimu ir laikymu viršuje. Šios paslaugos yra automatizuotos, apmokamos SMS žinutėmis ir jomis gali naudotis visi norintys.

Kitos mokamos reklamos galimybės:
- ilgalaikis skelbimo laikymas viršuje ir/arba pirmame puslapyje
- baneris ar kitokios formos reklama, apmokant pagal laiką, paspaudimus arba parodymus

Orientacinė kaina už didelį horizontalų banerį (728 x 90): 100 lt/sav, 350 lt/mėn. (talpinamas viršuje, visuose puslapiuose, rotacija nedaroma). Kainos ir sąlygos kiekvienu atveju derinamos individualiai. Galime išrašyti sąskaitas (svetainės paslaugos teikiamos pagal "individualią veiklą" reklamos paslaugoms).

Jei kas nors domina, parašykite mums adresu kontaktai [x] skelbiam.info arba šiame puslapyje.

Nemokama reklama:
Nuolat keičiamės paprastomis tekstinėmis nuorodomis su įvairiomis svetainėmis, kurios atitinka šias orientacines sąlygas:
  • Pagerank: 3 arba daugiau
  • Domeno amžius: mažiausiai pusė metų
  • Lankomumas: mažiausiai 300 unikalių lankytojų per dieną (nebūtina)

Galimi ir kiti variantai, pagal susitarimą. Bet kuriuo atveju apsikeitimas turėtų būti kuo labiau lygiavertis (pvz., mažas lankomumas, bet geri kiti rodikliai ir pan.). Nuorodomis keičiamės su įvairių sričių portalais.

Nuorodos gali būti talpinamos visuose puslapiuose, tam tikroje skelbimų kategorijoje arba partneriams skirtame puslapyje.

Išskirtiniais atvejais galime įdėti ir banerius ar kitų formų reklamą, pagal galimybes suteikti nemokamą reklaminį plotą socialiniams / nekomerciniams portalams ir pan. Taip pat turime ir kitų gausiai lankomų svetainių tiek mokamai, tiek nemokamai reklamai.

Jei turite pasiūlymų, parašykite kontaktai [x] skelbiam.info arba susisiekite su mumis šiame puslapyje.

Skelbimų paieška


© Skelbiam.info - Nemokami skelbimai, 2010