Nemokami skelbimai, perku parduodu
Skelbimų sritys


Naujas skelbimas


DAŽNI KLAUSIMAI

SKELBIAM.INFO

NEMOKAMA SKELBIMŲ LENTA


DAŽNI KLAUSIMAI

Kaip įdėti skelbimą?
Norėdami įdėti skelbimą, eikite į puslapį Naujas skelbimas. Joje pasirinkite skelbimo kategoriją, įveskite trumpą, bet gerai apibūdinantį skelbimo pavadinimą ir skelbimo tekstą. Skelbimo ilgis nėra ribojamas, tačiau neverta pamiršti, kad daugelis žmonių nemėgsta skaityti pernelyg ilgų tekstų. Savo kontaktinę informaciją (telefoną, el. pašto adresą, Skype slapyvardį, tinklapio adresą ir kt.) galite įvesti atitinkamuose laukeliuose. Kontaktų nurodyti nėra būtina (tačiau jei nenurodysite el. pašto adreso ir skelbimą talpinate kaip neužsiregistravęs lankytojas, vėliau negalėsite savo skelbimo ištrinti). Laukeliai, kuriuos būtinai reikia užpildyti, yra pažymėti žvaigždute, jų tėra 3.Kiek dienų bus laikomas mano skelbimas?
Skelbimo galiojimo trukmę galima pasirinkti įdedant skelbimą – nuo 7 dienų iki 12 mėnesių arba neribotai. Standartinis nustatymas yra 60 dienų. Trumpalaikiams skelbimams rekomenduotina rinktis kuo trumpesnį galiojimo laiką, o ilgalaikiams (pvz., nuolat teikiamoms paslaugoms ar internetinių svetainių reklamai) – kuo ilgesnį.Ar galima prie skelbimo pridėti nuotraukas?
Prie kiekvieno skelbimo galima pridėti 1 nuotrauką, kurios failo dydis turi neviršyti 200 KB, o formatas turi būti JPG arba PNG. Nuotrauka ne tik iliustruoja patį skelbimą, bet dar jos miniatiūra pateikiama prie skelbimo visuose skelbimų sąrašuose (tarp naujausių, populiariausių skelbimų bei atitinkamoje skelbimų kategorijoje) ir tai žymiai labiau atkreipia dėmesį į tą skelbimą. Skelbimo sėkmė didele dalimi priklauso nuo tinkamai suformuluoto pavadinimo ir dėmesį patraukiančios nuotraukos – o kuo daugiau lankytojų perskaitys jūsų skelbimą, tuo didesnė tikimybė, kad skelbimas duos naudos.


Kaip ištrinti savo skelbimą?
Trinti savo skelbimus nėra būtina - pasibaigus pasirinktam galiojimo laikui, jie ištrinami automatiškai. Tačiau jei, pavyzdžiui, prekė jau parduota, o jus vargina interesantų skambučiai, arba jei pastebėjote, kad skelbime nurodėte klaidingus duomenis, šioje svetainėje yra galimybė trinti savo skelbimus pagal žemiau pateiktas instrukcijas.
Jei dėl bet kokios priežasties norite ištrinti savo skelbimą prieš tai, kol pasibaigs jo galiojimas, tai galima padaryti keliais būdais:
a. Jei skelbimą įdėjote kaip registruotas vartotojas, prisijunkite prie savo sąskaitos ir ten pažymėję atitinkamą skelbimą, jį ištrinkite.
b. Jei skelbimą įdėjote kaip neužsiregistravęs vartotojas, savo skelbimą galite ištrinti šiame puslapyje.
Sąlygos:
- Skelbime turėjo būti nurodytas teisingas el. pašto adresas
- El. paštu bus išsiųstas aktyvavimo kodas, kurį įvedę iš karto galėsite ištrinti savo skelbimą.


Kaip ieškoti dominančių skelbimų?
Dominančius skelbimus galite rasti atitinkamose kategorijose, taip pat naujausių/populiariausių skelbimų sąrašuose arba pasinaudodami paieška. Ieškoti galima ir pagal žodžio dalį, ir pagal pilną žodį ar kelis žodžius.


Ar būtina registruotis norint naudotis šia skelbimų lenta?
Registruotis nėra būtina – tiek įdėti skelbimus, tiek juos skaityti bet kuris svetainės lankytojas gali be jokių apribojimų. Mes laikomės nuomonės, kad begalinės registracijos kiekvienoje svetainėje vargina ir be reikalo gaišina laiką, todėl šioje skelbimų lentoje stengėmės, kad būtų kuo mažiau privalomumų.
Tačiau vis dėlto, jei esate dažnas šios svetainės lankytojas, savo patogumui galite užsiregistruoti – tada nebereikės kiekviename skelbime įvedinėti savo kontaktinės informacijos, be to, galėsite tvarkyti savo skelbimus – juos redaguoti, ištrinti, pratęsti jų galiojimą, iškelti į viršų. Registruotų vartotojų skelbimai gali būti laikomi net iki 12 mėnesių. Registracija šioje svetainėje yra visiškai nemokama ir neprivaloma, tiesiog suteikia šiek tiek daugiau galimybių.


Ar visos čia teikiamos paslaugos yra nemokamos?
Visos paslaugos šioje skelbimų lentoje yra 100% nemokamos: skelbimų įdėjimas, skaitymas, paieška, vartotojo registracija, laisvai pasirenkamas skelbimo galiojimo terminas ir kt. Registruoti skelbimų autoriai gali nemokamai naudotis keliomis papildomomis galimybėmis (skelbimų iškėlimas galiojimo pratęsimas, greitas redagavimas ir kt.). Jiems taip pat siūlomos dvi mokamos paslaugos, skirtos padidinti skelbimų efektyvumą: skelbimo paryškinimas ir laikymas viršuje.


Kokie skelbimai yra nepageidaujami?
Svetainėje galima skelbti bet kokio turinio informaciją, nepažeidžiančią Lietuvos įstatymų. Gali būti publikuojami tiek komerciniai, tiek asmeniniai skelbimai, tinklapių reklama ir bet kokio kito pobūdžio informacija, kurią norite viešai paskelbti ir kurios paskelbimas nėra draudžiamas.
Draudžiama:
 • Skelbti tą patį skelbimą iš eilės daugiau nei vieną kartą tą pačią dieną
 • Dėti skelbimą netinkamose kategorijose
 • Vartoti netinkamus žodžius
 • Rašyti vien DIDŽIOSIOMIS raidėmis arba Kiekvieną Žodį Iš Didžiosios Raidės
 • Naudoti bet kokius nereikalingus skyrybos ženklus (pvz., "šypsenėles", daug šauktukų ir pan.)
 • Rašyti su gramatinėmis klaidomis ar žargonu
 • Bet kokiu būdu kenkti normaliam svetainės veikimui
 • Skelbti akivaizdžiai melagingo turinio informaciją, propagandą, kurstyti neapykantą ir visa kita, kas yra draudžiama Lietuvos įstatymais.
Už skelbimų turinį atsako jų autoriai. Netinkamo turinio skelbimai gali būti ištrinti. Pažeidus įstatymus, galimos atitinkamos teisinės pasekmės. Pažeidėjų IP adresai blokuojami ir įtraukiami į juoduosius sąrašus.


Kas yra geras skelbimas?
Geras skelbimas yra įdėtas tinkamoje kategorijoje, su patraukliu pavadinimu ir pageidautina su nuotrauka. Nepamirškite, kad visi skelbimai publikuojami ilguose sąrašuose ir būtent nuo pavadinimo bei nuotraukos patrauklumo priklauso, ar juo kažkas susidomės. Kita vertus, skelbimo tekstas irgi svarbus, nes daug skelbimus perskaitančių žmonių į šią svetainę ateina iš paieškos sistemų, ieškodami pagal juos dominančius raktažodžius.


Kuo ypatinga ši skelbimų lenta?
Šią skelbimų lentą mes kūrėme stengdamiesi, kad ji būtų kuo patogesnė ir naudingesnė. Keletas jos privalumų:
 • 100% nemokama ir atvira visiems
 • nebūtina registruotis norint įdėti skelbimą
 • itin paprastas ir greitas skelbimo įdėjimas, mažai privalomų laukelių (turint paruoštą tekstą, skelbimą galima įdėti per 15-20 sekundžių)
 • lengvas ir greitas skelbimų kategorijų pasirinkimas
 • nereikia įvedinėti saugos kodų ar kitaip beprasmiškai gaišti laiką (su spamu tvarkomės alternatyviais metodais, stengdamiesi be reikalo nevarginti savo lankytojų)
 • prie skelbimo galima pridėti nuotraukas
 • skelbimų sąrašuose rodomos nuotraukų miniatiūros
 • skelbimai rodomi ne tik atitinkamoje kategorijoje, bet ir naujausių/populiariausių skelbimų sąrašuose, taip pat pateikiami visi kiekvieno registruoto vartotojo skelbimai, skelbimai pagal raktažodžius – didesnė tikimybė, kad skelbimas bus pastebėtas ir duos naudos
 • skelbimų iškėlimo funkcija (registruotiems vartotojams) - vietoje pakartotinio skelbimo rašymo galima iškelti savo senus skelbimus į sąrašų viršų atitinkamoje kategorijoje ir tarp naujausių skelbimų (prilygsta naujo skelbimo įdėjimui, tačiau skelbimas tampa populiaresnis ir nėra reikalo rašyti besidubliuojančių skelbimų)
 • skelbimai talpinami ne tik čia, bet iškart ir kitose mūsų skelbimų lentose
 • ilgas skelbimų galiojimas - skelbimai pasirinktinai gali būti laikomi nuo 1 savaitės iki 1 metų, galiojimą galima nemokamai pratęsti
 • svetainė yra gerai optimizuota paieškos sistemoms ir sulaukia daug lankytojų būtent iš jų – jūsų skelbimai bus gerai randami per paieškas
 • palaikomos tiesioginės www nuorodos - galimybė reklamuoti savo svetaines
 • galimybė ištrinti savo skelbimus tiek registruotiems, tiek neregistruotiems lankytojams
 • naujausių skelbimų prenumerata (RSS)
 • trumpas, lengvai įsimenamas adresas, turintis prasmingą domeno ir galūnės kombinaciją: Skelbiam.INFO
 • svetainė yra reguliariai prižiūrima, diegiamos naujos programinės funkcijos ir galimybėsRadau netinkamą / melagingą skelbimą. Kaip jį pašalinti?
Melagingi skelbimai - įprasta problema atvirose ir nemokamose skelbimų lentose, kur bet kas gali skelbti bet ką. Jei radote aiškiai klaidingą skelbimą, parašykite mums adresu kontaktai [eta] skelbiam.info arba kontaktų puslapyje, nurodydami skelbimo numerį. Be to, prie kiekvieno skelbimo yra nuoroda "Blogas skelbimas?", kurią paspaudę irgi galite pranešti svetainės administracijai apie netinkamą skelbimą. Tokių pranešimų gauname kasdien ir visada į juos reaguojame.
Yra buvęs ne vienas atvejis, kai žmonės kreipdavosi į teisėsaugą dėl melagingų ar neteisėto turinio skelbimų ir mes tokiais atvejais visada suteikiame visą informaciją apie tokių skelbimų autorius. Tą patį daro ir daugumos kitų skelbimų portalų administratoriai. Todėl mėgstantiems talpinti tokius skelbimus rekomenduotume verčiau nejuokauti, kad neprisidarytumėte sau rūpesčių.


Turiu daugiau klausimų, kur kreiptis?
Mums galite parašyti kontaktų puslapyje.


Į pradžią

Skelbimai | Nemokama failų talpykla | Dainų žodžiai | Nuorodų katalogas | Videoklipų atsisiuntimas | Linksmi mp3 | Rimai | Nemokamas svetainių talpinimas

Skelbimas stilingi madingi naujausi mezginiai visai šeimai mezgimas

© Skelbiam.info - Nemokami skelbimai